- -4,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Γυαλί |
| Χρώμα | Καφέ |
| Λειτουργίες | οθόνη LCD, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Λειτουργία απόβαρου |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 1x CR2032 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Λίβρα - lb |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 5 Kg |
| Ελάχιστο μετρούμενο βάρος | 1 g |
| Υψος | 21.5 cm |
| Πλάτος | 1.5 cm |
| Μήκος | 15 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |