- -4,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Plastic, Sticlă |
| Culoare | Maro |
| Funcții | LCD, Oprirea automată, Indicatorul bateriei de evacuare, Funcția Tara |
| Baterii necesare | 1x CR2032 |
| Utilizare | Intern |
| Unitate | Gram - g, Pound - lb |
| Precizie | 1 g |
| Greutatea maximă măsurată | 5 Kg |
| Greutatea minimă măsurată | 1 g |
| Înălţime | 21.5 cm |
| Lăţime | 1.5 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |