- -7,67 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Черен |
| Функции | Автоматично изключване, Функция Тара, Тъч срийн |
| Материал контейнер | Неръждаема стомана |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Милилитър - ml |
| Точност | 0.1 g |
| Максимално измервано тегло | 2 Kg |
| Минимално измервано тегло | 0.3 g |
| Височина | 2.2 cm |
| Ширина | 9 cm |
| Дължина | 9.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |