- -7,67 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Plastic, Oţel |
| Culoare | Negru |
| Funcții | Oprirea automată, Funcția Tara, Ţese |
| Material container | Oțel inoxidabil |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz, Mililitru- ml |
| Precizie | 0.1 g |
| Greutatea maximă măsurată | 2 Kg |
| Greutatea minimă măsurată | 0.3 g |
| Înălţime | 2.2 cm |
| Lăţime | 9 cm |
| Lungime | 9.5 cm |
| Garanție | 24 luni |