- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Λειτουργία απόβαρου, Οθόνη αφής |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz, χιλιοστόλιτρο - ml |
| Ακρίβεια | 0.1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 2 Kg |
| Ελάχιστο μετρούμενο βάρος | 0.3 g |
| Υψος | 2.2 cm |
| Πλάτος | 9 cm |
| Μήκος | 9.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |