(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Инокс |
| Функции | Измерване на течности, LCD дисплей, Индикатор за претоварване, Автоматично изключване, Функция Тара, Система против хлъзгане |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Милилитър - ml |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 5 Kg |
| Минимално измервано тегло | 5 g |
| Височина | 2.4 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Гаранция | 60 месеца |