(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Μέτρηση υγρών, οθόνη LCD, Ένδειξη υπερφόρτωσης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Λειτουργία απόβαρου, Αντιολισθητικό σύστημα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz, χιλιοστόλιτρο - ml |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 5 Kg |
| Ελάχιστο μετρούμενο βάρος | 5 g |
| Υψος | 2.4 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |