(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Oţel |
| Culoare | Inox |
| Funcții | Măsurarea lichidelor, LCD, Indicator de suprasarcină, Oprirea automată, Funcția Tara, Sistem anti-alunecare |
| Utilizare | Intern |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz, Mililitru- ml |
| Precizie | 1 g |
| Greutatea maximă măsurată | 5 Kg |
| Greutatea minimă măsurată | 5 g |
| Înălţime | 2.4 cm |
| Lăţime | 20 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Garanție | 60 luni |