- -4,09 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Стъкло |
| Цвят | Бял |
| Функции | LCD дисплей, Функция Тара |
| Необходими батерии | 2x AAA |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Паунд - lb, Милилитър - ml |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 10 Kg |
| Минимално измервано тегло | 1 g |
| Ширина | 21.8 cm |
| Дължина | 21.8 cm |
| Гаранция | 24 месеца |