- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Γυαλί |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | οθόνη LCD, Λειτουργία απόβαρου |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 2x AAA |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz, Λίβρα - lb, χιλιοστόλιτρο - ml |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 10 Kg |
| Ελάχιστο μετρούμενο βάρος | 1 g |
| Πλάτος | 21.8 cm |
| Μήκος | 21.8 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |