- -4,09 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Sticlă |
| Culoare | Alb |
| Funcții | LCD, Funcția Tara |
| Baterii necesare | 2x AAA |
| Utilizare | Intern |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz, Pound - lb, Mililitru- ml |
| Precizie | 1 g |
| Greutatea maximă măsurată | 10 Kg |
| Greutatea minimă măsurată | 1 g |
| Lăţime | 21.8 cm |
| Lungime | 21.8 cm |
| Garanție | 24 luni |