- -2,56 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Стъкло |
| Цвят | Многоцветен |
| Функции | Функция Тара, Тъч срийн |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Килограм - kg, Паунд - lb, Милилитър - ml |
| Точност | 1 g, 5 Kg |
| Максимално измервано тегло | 5 Kg |
| Минимално измервано тегло | 1 g |
| Височина | 2 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Дължина | 21.5 cm |
| Тегло | 0.430 g |
| Гаранция | 24 месеца |