- -2,56 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Γυαλί |
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Λειτουργίες | Λειτουργία απόβαρου, Οθόνη αφής |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz, Κιλό - kg, Λίβρα - lb, χιλιοστόλιτρο - ml |
| Ακρίβεια | 1 g, 5 Kg |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 5 Kg |
| Ελάχιστο μετρούμενο βάρος | 1 g |
| Υψος | 2 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Μήκος | 21.5 cm |
| Βάρος | 0.430 g |
| Εγγύηση | 24 месеца |