- -2,56 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Sticlă |
| Culoare | Multicolor |
| Funcții | Funcția Tara, Ţese |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz, Kilogram - kg, Pound - lb, Mililitru- ml |
| Precizie | 1 g, 5 Kg |
| Greutatea maximă măsurată | 5 Kg |
| Greutatea minimă măsurată | 1 g |
| Înălţime | 2 cm |
| Lăţime | 15 cm |
| Lungime | 21.5 cm |
| Greutate | 0.430 g |
| Garanție | 24 месеца |