- -8,08 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Стъкло |
| Цвят | Бял, Син |
| Функции | Измерване на течности, LCD дисплей, Индикатор за претоварване, Автоматично изключване, Индикатор за изтощена батерия, Функция Тара |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Паунд - lb, Милилитър - ml |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 5 Kg |
| Височина | 2 cm |
| Ширина | 23 cm |
| Дължина | 16 cm |
| Гаранция | 24 месеца |