- -8,08 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Γυαλί |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Λειτουργίες | Μέτρηση υγρών, οθόνη LCD, Ένδειξη υπερφόρτωσης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Λειτουργία απόβαρου |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz, Λίβρα - lb, χιλιοστόλιτρο - ml |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 5 Kg |
| Υψος | 2 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Μήκος | 16 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |