- -8,08 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Sticlă |
| Culoare | Alb, Albastru |
| Funcții | Măsurarea lichidelor, LCD, Indicator de suprasarcină, Oprirea automată, Indicatorul bateriei de evacuare, Funcția Tara |
| Utilizare | Intern |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz, Pound - lb, Mililitru- ml |
| Precizie | 1 g |
| Greutatea maximă măsurată | 5 Kg |
| Înălţime | 2 cm |
| Lăţime | 23 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Garanție | 24 luni |