
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Функции | Измерване на течности, Автоматично изключване, Функция Тара |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Неръждаема стомана |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Паунд - lb, Милилитър - ml |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 5 Kg |
| Височина | 14.4 cm |
| Ширина | 21.4 cm |
| Тегло | 0.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |