
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Inox |
| Culoare | Inox |
| Funcții | Măsurarea lichidelor, Oprirea automată, Funcția Tara |
| Utilizare | Intern |
| Material container | Oțel inoxidabil |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz, Pound - lb, Mililitru- ml |
| Precizie | 1 g |
| Greutatea maximă măsurată | 5 Kg |
| Înălţime | 14.4 cm |
| Lăţime | 21.4 cm |
| Greutate | 0.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |