
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Μέτρηση υγρών, Αυτόματη απενεργοποίηση, Λειτουργία απόβαρου |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz, Λίβρα - lb, χιλιοστόλιτρο - ml |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 5 Kg |
| Υψος | 14.4 cm |
| Πλάτος | 21.4 cm |
| Βάρος | 0.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |