- -2,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Сребрист |
| Функции | LCD дисплей, Автоматично изключване, Функция Тара |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz |
| Точност | 1 g |
| Височина | 27 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Дължина | 170 мм |
| Тегло | 0.47 Kg |