- -2,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | οθόνη LCD, Αυτόματη απενεργοποίηση, Λειτουργία απόβαρου |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Υψος | 27 mm |
| Πλάτος | 115 mm |
| Μήκος | 170 mm |
| Βάρος | 0.47 Kg |