- -2,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Metal |
| Culoare | Argint |
| Funcții | LCD, Oprirea automată, Funcția Tara |
| Utilizare | Intern |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz |
| Precizie | 1 g |
| Înălţime | 27 mm |
| Lăţime | 115 mm |
| Lungime | 170 mm |
| Greutate | 0.47 Kg |