- -10,23 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Функции | LCD дисплей, Функция Тара |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Унция - oz |
| Точност | 0.01 g |
| Максимално измервано тегло | 2 Kg |
| Височина | 2 cm |
| Ширина | 9.5 cm |
| Дължина | 19 cm |