- -10,23 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Funcții | LCD, Funcția Tara |
| Utilizare | Intern |
| Unitate | Uncie - oz |
| Precizie | 0.01 g |
| Greutatea maximă măsurată | 2 Kg |
| Înălţime | 2 см |
| Lăţime | 9.5 cm |
| Lungime | 19 cm |