- -10,23 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | οθόνη LCD, Λειτουργία απόβαρου |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Ουγγιά - oz |
| Ακρίβεια | 0.01 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 2 Kg |
| Υψος | 2 cm |
| Πλάτος | 9.5 cm |
| Μήκος | 19 cm |