(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Купи |
|
| Височина | 11 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Диаметър | 30 cm |
| Цвят | Инокс |
| Употреба | Сервиране |
| Тип продукт | Купа |
| Материал | Стомана |
| Предназначен за | Универсален, Салата, Плодове, Паста |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип купа | Стандартна |