(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Купи |
|
| Înălţime | 11 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Diametru | 30 cm |
| Culoare | Inox |
| Utilizare | Servire |
| Tip produs | Castron |
| Material | Oţel |
| Destinate pentru | universal, Salată, Fructe, Paste |
| Forma | Rundă |
| Număr / set | 1 |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tip cupa | Standard |