(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Купи |
|
| Υψος | 11 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Διάμετρος | 30 cm |
| Χρώμα | Inox |
| Χρήση | Σερβίρισμα |
| Τύπος Προϊόντος | Μπολ |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Γενικής χρήσης, Салата, Φρούτα, Ζυμαρικά |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος Κυπέλλου | Standard |