(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Купи |
|
| Височина | 9 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Дължина | 23 cm |
| Капацитет | 0 l |
| Диаметър | 23 cm |
| Цвят | Кафяв |
| Употреба | Сервиране |
| Тип продукт | Купа |
| Материал | Пластмаса |
| Предназначен за | Универсален, Плодове |
| Форма | Кръгла |
| Тип купа | Стандартна |