(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Купи |
|
| Înălţime | 9 cm |
| Lăţime | 18 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Capacitate | 0 l |
| Diametru | 23 cm |
| Culoare | Maro |
| Utilizare | Servire |
| Tip produs | Castron |
| Material | Plastic |
| Destinate pentru | universal, Fructe |
| Forma | Rundă |
| Tip cupa | Standard |