(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Купи |
|
| Υψος | 9 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Μήκος | 23 cm |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Διάμετρος | 23 cm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Χρήση | Σερβίρισμα |
| Τύπος Προϊόντος | Μπολ |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προορίζεται για | Γενικής χρήσης, Φρούτα |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Τύπος Κυπέλλου | Standard |