(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Купи |
|
| Височина | 16.5 cm |
| Ширина | 12.5 cm |
| Дължина | 17.5 cm |
| Капацитет | 1 l |
| Цвят | Безцветен |
| Употреба | Сервиране, Готвене |
| Тип продукт | Купа |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1 х Купа |
| Ключови характеристики | Градуирана |
| Предназначен за | Универсален |
| Форма | Овална |
| Брой/комплект | 1 |
| Тип купа | С дръжки |