(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Купи |
|
| Înălţime | 16.5 cm |
| Lăţime | 12.5 cm |
| Lungime | 17.5 cm |
| Capacitate | 1 l |
| Culoare | Incolor |
| Utilizare | Servire, Gatire |
| Tip produs | Castron |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 х Купа |
| Caracteristici cheie | Градуирана |
| Destinate pentru | universal |
| Forma | Oval |
| Număr / set | 1 |
| Tip cupa | Cu mânere |