(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Купи |
|
| Υψος | 16.5 cm |
| Πλάτος | 12.5 cm |
| Μήκος | 17.5 cm |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Χρώμα | Άχρωμος |
| Χρήση | Σερβίρισμα, Μαγείρεμα |
| Τύπος Προϊόντος | Μπολ |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Купа |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Градуирана |
| Προορίζεται για | Γενικής χρήσης |
| Μορφή | Οβάλ |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Τύπος Κυπέλλου | Με χερούλια |