- -17,61 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Купи |
|
| Височина | 15 cm |
| Ширина | 31.5 cm |
| Дължина | 26.5 cm |
| Капацитет | 0.5 l |
| Цвят | Сив, Инокс |
| Употреба | Готвене |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Предназначен за | Универсален |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 9 |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип купа | С дръжки |