- -17,61 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Купи |
|
| Înălţime | 15 cm |
| Lăţime | 31.5 cm |
| Lungime | 26.5 cm |
| Capacitate | 0.5 l |
| Culoare | Gri, Inox |
| Utilizare | Gatire |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Plastic, Oţel |
| Destinate pentru | universal |
| Forma | Rundă |
| Număr / set | 9 |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tip cupa | Cu mânere |