- -17,61 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Купи |
|
| Υψος | 15 cm |
| Πλάτος | 31.5 cm |
| Μήκος | 26.5 cm |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Χρώμα | Γκρι, Inox |
| Χρήση | Μαγείρεμα |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Γενικής χρήσης |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 9 |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος Κυπέλλου | Με χερούλια |