- -11,69 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Купи |
|
| Височина | 13.6 cm |
| Ширина | 28.5 cm |
| Дължина | 28.5 cm |
| Тегло | 1.6 Kg |
| Капацитет | 5 l |
| Цвят | Сив, Инокс |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Стомана, Силикон |
| Съдържание пакет | 4 x Купи |
| Предназначен за | Универсален, Салата, Плодове, Зърнени култури, Ориз, Паста |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 8 |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип купа | Стандартна |