- -11,69 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Купи |
|
| Înălţime | 13.6 cm |
| Lăţime | 28.5 cm |
| Lungime | 28.5 cm |
| Greutate | 1.6 Kg |
| Capacitate | 5 l |
| Culoare | Gri, Inox |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Oţel, Silicon |
| Pachet de conținut | 4 x Купи |
| Destinate pentru | universal, Salată, Fructe, Cereale, Orez, Paste |
| Forma | Rundă |
| Număr / set | 8 |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tip cupa | Standard |