- -11,69 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Купи |
|
| Υψος | 13.6 cm |
| Πλάτος | 28.5 cm |
| Μήκος | 28.5 cm |
| Βάρος | 1.6 Kg |
| Χωρητικότητα | 5 l |
| Χρώμα | Γκρι, Inox |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Ατσάλι, Σιλικόνη |
| Πακέτο περιεχομένων | 4 x Купи |
| Προορίζεται για | Γενικής χρήσης, Салата, Φρούτα, Καλλιέργειες δημητριακών, Ρύζι, Ζυμαρικά |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 8 |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος Κυπέλλου | Standard |