- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Купи |
|
| Височина | 13.5 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 22 cm |
| Диаметър | 22 cm |
| Цвят | Червен, Черен, Сив, Син, Оранжев |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Меламин |
| Предназначен за | Салата |
| Форма | Овална |
| Брой/комплект | 6 |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип купа | Стандартна |