- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Купи |
|
| Υψος | 13.5 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 22 cm |
| Διάμετρος | 22 cm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο, Γκρι, Μπλε, Πορτοκαλί |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Προορίζεται για | Салата |
| Μορφή | Οβάλ |
| Αριθμός / σετ | 6 |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος Κυπέλλου | Standard |