- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Купи |
|
| Înălţime | 13.5 cm |
| Lăţime | 22 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Diametru | 22 cm |
| Culoare | Rosu, Negru, Gri, Albastru, Portocaliu |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Melamină |
| Destinate pentru | Salată |
| Forma | Oval |
| Număr / set | 6 |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tip cupa | Standard |