(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Купи |
|
| Височина | 14.5 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Цвят | Червен |
| Тип продукт | Купа |
| Материал | Силикон |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Тип купа | Стандартна |