(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Купи |
|
| Înălţime | 14.5 cm |
| Lăţime | 20 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Castron |
| Material | Silicon |
| Forma | Rundă |
| Număr / set | 1 |
| Tip cupa | Standard |