(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Купи |
|
| Υψος | 14.5 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπολ |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Τύπος Κυπέλλου | Standard |