(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Купи |
|
| Височина | 14.8 cm |
| Ширина | 9.1 cm |
| Дължина | 9.1 cm |
| Капацитет | 0.4 l |
| Цвят | Тюркоаз |
| Употреба | Сервиране |
| Тип продукт | Купа |
| Стил | Модерен |
| Материал | Пластмаса |
| Предназначен за | Универсален |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за микровълнова печка |
| Тип купа | С дръжки |