(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Купи |
|
| Înălţime | 14.8 cm |
| Lăţime | 9.1 cm |
| Lungime | 9.1 cm |
| Capacitate | 0.4 l |
| Culoare | Turcoaz |
| Utilizare | Servire |
| Tip produs | Castron |
| Stil | La modă |
| Material | Plastic |
| Destinate pentru | universal |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde |
| Tip cupa | Cu mânere |