(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Купи |
|
| Υψος | 14.8 cm |
| Πλάτος | 9.1 cm |
| Μήκος | 9.1 cm |
| Χωρητικότητα | 0.4 l |
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Χρήση | Σερβίρισμα |
| Τύπος Προϊόντος | Μπολ |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προορίζεται για | Γενικής χρήσης |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων |
| Τύπος Κυπέλλου | Με χερούλια |